Historie klubu The Hornets – Box Club Hostivice

Počátky klubu se datují k 1. dubnu 2014, kdy Hostivici vládlo aprílové počasí. V odpolední hodinách se v Sokolovně Hostivice poprvé sešli Jan Černý a Petr Stejspal, aby zde odstartovali vznik nového boxerského klubu Tcropped-hornets_logo.pnghe Hornets – Box Club Hostivice v oblasti Prahy-západ.

Během dvou měsíců se k Hornetům připojila první desítka boxerských nadšenců s nulovými nebo naopak zápasovými zkušenostmi. Po roce fungování, MKSH p. o., coby zřizující organizace, zažádala o registraci v rámci České boxerské asociace.

Klub má v současnosti své zázemí v Sokolovně Hostivice, kde dvakrát týdně probíhají pravidelné tréninky a jednou týdně sparingy pro zájemce.

Horneti se účastní oblastních kol v různých vahách. V řadách klubu nicméně figurují i ženy.

Asi zrovna trénujeme, ale určitě nás kontaktuje, ozveme se zpátky.

Sending